Hakkımızda

Göktaş Tarım ürünleri
 

Firmamız Göktaş Tarım Ürünleri İncirin Anavatanı Aydın Germencik ilçesinde kurulmuş kuru gıda sektöründe faaliyet göstermektedir.

İhracat alanında mal alımı yapan firmamız , zaman içerisinde yurtiçi pazarında kaliteli ürün boşluğunu fark ederek yurtiçi gönderimlerine ağırlık vermiş  bir Yerli Ürünler Toptan ve perakende satış firmasıdır.

Aynı zamanda üretim yapan bir çiftçiyiz. İncir , Zeytin , Zeytinyağı , Yerli ceviz ve kuru üzüm üretimi yapmaktayız.

Kayısı ve Cennet hurması ürünlerimizi yörelerimizdeki çiftçilerimiz ile beraber ortak üretim programı dahilinde üretimini yapmaktayız.

Yola çıkarken düşündüğümüz tek şey ' 1. kalite ürün ve uygun fiyat ' sloganı ile ürünlerimizi kaliteli ve uygun olarak müşterilerimize sunmaktır.

Ürünlerimiz tamamen dal kurusu olup yıkama işlemi yapılmamaktadır. Böylece dalından düştüğü gibi sizlere orjinal bir şekilde organik ürün sunmaktayız.

Zaman içerisinde büyüyüp  Türkiye ve Yurtdışına Paket veya Dökme olarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Yurtiçi olarak çoğu ilimizin toptan ve perakende ihtiyacını karşılıyoruz.

İhracat olarak sezonda 400-500 ton arası kuru incir alımı yapmaktayız.

Burada Gülümseme Hizmet Eder…

Yönetimden üretime kadar firmamızın çeşitli bölümlerinde da görev yapan tüm personelimizle tam anlamıyla bu sloganın hakkını vermeye çalışıyoruz. Güleryüz ve tam müşteri memnuniyeti en başından beri temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.